Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Invasor (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Invasor (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Invasor (USA)   Invasor (USA) EmptyTr. 10 06, 2010 5:31 pm

Invasor (USA) I29_head

    INVASOR
  • Žirgo veislė: Anglų grynakraujis
  • Žirgo lytis: Eržilas.
  • Žirgo gimimo data: 2002.08.03.
  • Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės
  • Žirgo kilmės linija: Candy stripes x Queendom.
    Žirgas man priklauso nuo 2010.09.10.


Spoiler:

Apie Invasor
Bėriukas, su maža miela žvaigždute gimė Argentinoje 2002 metais, rūgpjūčio trečią dieną. Jo žimusis tėvas Candy stripes skinė pergales Hipodromuose ir išeidavo iš padocko pakelta galva. Aišku iš Invasor mažai kas to tikėjosi, ir žinojo jo karjera argentinoje neužsitęs. Bėris augo, buvo treniruojamas Anibalo San Martin. Kuo toliau, tuo labiau vystė greitį, ir štai ilgai laukta diena : Uraguayan Triple Crown, kur jis parodė savo darbo ir skausmo rezultatus, Neblogai pirma vieta gan nemažame rengynije, bet palyginus su tuo kas įvyks veliau tai tik gelytės. Po pasisekusių lenktyniu Invasor buvo parduotas arabų Šeichui Hamdan bin Rashid Al Maktoum, už nemažą sumelę 1,400,000 JAV dolerių, dar kurį laiką tesė savo karjerą argentinoje, bet toliau jam neįtin gerai sekėsi tad Šeichas pasirašė sutartį su Amerikiečiais. Po kurio laiko šis iškeliavo į floridą, Palm Meadows grynakraujų treniruočių centrą. Ten žirgas buvo ruošiamas sekančioms savo lenktynėms : UEA Derby.

Po mokymo Floridoje Invasor buvo išsiūstas į Dubajų, Bėgti UEA Derbyje. Jam ten neblogai pasisekė, ir šis ten beabėjo tapo favoritu, ne statytojų o lankytojų kurie fotografavo kol šis stovėjo garde ir maivėsi padocke. Na, ką pereisiu aš prie reikalo, jo pagrindinės pergalės kuri tikrai parodė nemažą svarbą jo pelenės karjeroje.

On November 4, 2006 Invasor, ridden by Fernando Jara, won the $5 million Breeders' Cup Classic at Churchill Downs, Kentucky. The field included favored Bernardini, second favorite Lava Man, and European three-year-old champion George Washington. Invasor, under the guidance of the 18-year-old jockey Jara, passed Bernardini in the home stretch, defeating Bernardini by a length. This win essentially secured the Eclipse Awards for Older Male Horse and Horse of the Year

Taip tiesa, jam pasisekė, jo karjera buvo kaip pelenės, iš Argentinos šis atkeliavo į JAV ir ten parodė ką gali jo mielumas persikūnantis į žiaurų greitį, ir jauti kai lėki kad oras tampa nereikalingas, kad tampa nereikalingas vanduo, kad reikalingas tik greitis ir iš koto verčiantis azartas, tik tai padėjo jam tapti 2006 metų žirgu , tik tas atsidavimas lenktynėms. Tiesa, eržilas jau išėjęs į retired ir laksto levadose gaudantys vėją kaip kažkada Hipodrome. Uždirbęs 7,804,070. Jav dolerių suviliojo mane ne tuom, jis suviliojo mane savo atsidavimu Hipodromui. Tad atvaževę čia į ES, mes vėl pradėsime karjerą iš naujo, gal ir ne tokią stulbinančią ir apkrautą, bet pažadame, rodysimes hipodrome ir skinsime pergales jame.


Apie Invasor iš širdies gilumos.
Galbūt susitikimas su Invasor buvo pats keisčiausias ir netikečiausias dalykas, apvertęs mano gyvenimą aukštyn kojomis. Po meilės vienam vieninteliui eržilui Hercui , įsibrovė jis – tas mažas juodnosiukas, su kuriuo nuo šiol Hercas privalės dalintis mano meile amžinai... Oh kokia apsiniaukusi ir prasta diena tai buvo... Dar nebuvau ėmusi užsiimti grynakraujais, tačiau laimėtos lenktynės davė norą stiebtis aukščiau... Sumaščiau paganyti akeles po grynakraujų arklides, ir susirasti kokį žirgelį tinkamą karjeros tesimui.

Taigi atvykau aš į išpuoselėtas arklides kuriose paprastų žirgų rodos nebuvo. Savininkas vis aiškino man apie pačius geriausius grynakraujus visame virtualiame pasaulyje, kad jis man atrinks patį , patį geriausią, greičiausią, ir temperamentingiausią žirgą, kad po išėjimo į retired už parduotą jį gaėčiau nusipirkti dar dešimt gerų grynakraujų... Prisipažinsiu kad toliau neklausiau, bandžiau čiaupti jį aiškindama kad man reikia paprasto mielo žirgo, tačiau vis vien jis man bakstė į tuos geriausius grynakraujus... Žinojau kad darbo teks imtis pačiai ir pati įdėmiai apžiūrinėjau gardus, ir žirgus juose. Paskutiniu momentu atrodė kad nėra vilties surasti mano svajonių grynakraujį, tačiau pamačiau jį... Akyse aptemo ir širdis protą pasiuntė kuo toliausiai, būtent tą akimirką supratau kad tai antras žirgas kuriuo susižavėjimas neišnyksta įdėmiai apžiūrėjus. Nepatikėsite tačiau ėmiau staugti kaip beprotė, kad imu.Tai atrodė mažų maža vaikiška, o ir arklidžių savininkas atrodė sumišęs, nes arklidės žirgai emė siausti, jis vis mane ramino:

-Panele... Atsiprašau, Panele! Aš jums dovanoju šį niekam tikusį žirgą, tačiau gal galite netriukšmauti? Žirgai sumišę.
-O dieve, leiskite jus apkabint, jūs išpildėte mano svajonę,- tą akimirką apsikabinau vyriškį, ir kaip balerina nuliuoksėjau prie savo mažo stebuklo.- Jūs neisivaizuojate kokias viltis jus man įžiebiate...
-Jeigu šneki apie sportą mergyt, aš kątik iš tavęs tas viltis atėmiau, nes jis jau nebėga kaip žirgas, jis kuinas... Paprastų paprasčiausias KUINAS. Tačiau džiaugsiuos jei su juo būsi laiminga... – senio veide buvo matomas nepasitenkinimas, tačiau jis spaudė nuoširdžią, prisiekiu nuoširdžią šypseną, ir džiaugėsi matydamas mane laiminga.

Nors buvo laiko ir apmastyti, man nepatiko kad jį pavadino kuinu... Kiek sužinojau iš lentėlės kad jis aštuonmetis, atrodo... Na tada man buvo nesvarbu, tačiau prisipažinsiu, kad ir dabar man nesvarbu, ar žirgui 1 metukas, ar aštuoni, kad ir aštuoniolika ( Hercui tiek yra, sutapimas :) ), svarbu kad aš jį mylėčiau, mylėčiau nuo pat širdies šaknų įsisiurbusių į mano kraują. O taip jis privertė mano kraują užkaisti... Invasor tai žirgas, kurio nepaleisiu nei už milijoną, nei už milijardą, jis man yra brangesnis, brangesnis už daug ką, gal net ir savo virtualią gyvastį.


Invasor (USA) I29_invasor4

Invasor (USA) I29_ddddd

Invasor (USA) I29_hhss

Invasor (USA) I29_fffffff

Invasor (USA) I29_fff

Invasor (USA) I29_dgfdfgdfg

Invasor (USA) I29_sssss

Invasor (USA) I29_610ddx

Invasor (USA) I29_610x

Invasor (USA) I29_inv

Invasor (USA) I29_Invasor

Invasor (USA) I29_dfgdfg

Invasor (USA) I29_vvvvvv

Invasor (USA) I29_dfgdfgdfg

Invasor (USA) I29_dddd

Prie Vasios gardo visuomet ilsis jo Inventorius:

Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Ice., Št. 12 11, 2010 12:37 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Invasor (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Invasor (USA)   Invasor (USA) EmptyŠt. 12 11, 2010 3:00 pm

Ateinu pas Vasimoną. Žirgas švelniai mane pasitinka gugenimu. Paglostau jo karčius ir paduodu skanėstą.
- Nu ką, dabar gyvensime kol kas, nežinomybėje. Jei kažkas išeis, liksime čia, jei ne keliausime atgal į Aseną.- atsidusau. Ir kai žirgas man gnybštelėjo, atšokau.
- Ouch. Sulošintas. - gerai, čiao Duniau. - nusijuokiau ir išlėkiau iš gardo.
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Invasor (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Invasor (USA)   Invasor (USA) EmptySk. 12 12, 2010 3:01 pm

Atužiu pas Vasiamoną. Žirgas kemša vakarykščius šiaudus.
- Čia dabar, vakar nevalgei?- paklausiu, ir prišoku prie silpnai atrodančio eržilo. - Naagi, zuikelis, kas yra? - Žirgas nepatenkintai nusiprunkštė, ir užlenkė ausis. Mane labai stebina jo reakcija.
- Ojoj, Aš nekaltas ;DD gerai, šendien pailsėk mažasis, o ryt tave jos Fryzė.- paglosčiau surugusį eržilą ir išlėkiau pas Hercą.
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Sponsored content





Invasor (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Invasor (USA)   Invasor (USA) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Invasor (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: