Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Big Drama (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Big Drama (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Big Drama (USA)   Big Drama (USA) EmptyTr. 10 06, 2010 5:30 pm

Big Drama (USA) I1_8481979_550x550_mb_art_R0

    BIG DRAMA.
  • Žirgo vardas: Big Drama.
  • Žirgo veislė: Anglų Grynakraujis.
  • Žigo lytis: Eržilas.
  • Žirgo gimimo data ir vieta: 2006 metai, Ocala, Florida.
  • Žirgo tėvai: Montbrook x Riveting Drama.
  • Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.

Mano nuo : 2010.09.18.
Spoiler:
BIG DRAMA : Bigutis pirmą kartą šviesą pamatė 2006 metais, Okaloje Floridoje. Ten jis tvirtėjo, augo ir mažas nerupestingai bėgdavo iš levadų nuo mamos, kvailiavo iki tos dienos kai jį pirmą kartą pasibalnojo. Pirma šis visiškai nenorėdamas pradėjo treniruotes, kvailiavo, mesdavo žokėjų. Bet paskui suprato- jo pareiga būti ne durnu lenktyninu žirgu o laisvu lekinčiu hipodrome žirgu iš sielos. Jis tesiog buvo nuoširdus lenktynėms, tai jam padėjo skinti pergales, ir ramiai nusileisti veliau atkeršyjant taip kad lenktynių pasaulis sudrebėtų gal būt dėl to jo ''kišenėje'' daugiau nei milijonas... Gal būt dėl to jis dar nepasitraukia... Taip dėl to, drąsiai pasakysiu aš. Jis išskirtinis žirgas turintis norą ir supratimą, jis niekame nemato konkurencijos, jis mato tik tai kas yra prieš jį ir jo širdyje.

Big Drama (USA) I1_preaksceneopt4

Big Drama (USA) I1_drama600

Big Drama (USA) I1_dramabigg

Big Drama (USA) I1_big

Big Drama (USA) I1_595x360

Big Drama (USA) I1_bigdrama



Paskutinį kartą redagavo Ice., Št. 12 11, 2010 2:53 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Big Drama (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Drama (USA)   Big Drama (USA) EmptyŠt. 12 11, 2010 2:51 pm

Ateinu pas Biggelou. Aš spėjau nesveikai jo pasiilgti, tad lėkiu pas jį nešina visu skanėstų maišu. Bijau kad zuikelis nepripažins manęs, tačiau, tikėkimes, kad usio bus all right.
- Sveikas, bro.- tariau ir paglosčiau savo Biginarijų. - Aš tavęs, nesveikai, nesveikai pasiilgau.- išbėriau į edžias visą maišelio turinį.
- Vo, valgyk- berniokas nedrąsiai priėjo prie ėdžių ir ėmė kramtyti.
- Gerai, baxūras, einu aš pas Invasorių ir Hercą.- tariau ir išsliukinau iš Dramuko gardo.
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Big Drama (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Drama (USA)   Big Drama (USA) EmptySk. 12 12, 2010 2:49 pm

Ateinu pas Dramuką nešina lenktyniniu balniuku. Eržilas mane džiaugsmingai pasitinka. Užsukus iškart pakšteliu nosin.
- Hay, zuiki Ahhhr.. , how are u?- paklausiu ir paglostau mažiuką. - Pasiilgau aš tavęs, durna buvau, palikau...- tariau ir išsitraukus šepečių dėžę emiau šveisti mažiaus kailiuką, tuomet nuemus poponą, užmečiau pobalnį, balną, per pavaržą perkišau martingalą. Viską gražiai sutvarkiau, ir permečiau pavaduką per kaklą. įikšau žaslus ir viską tvarkingai sumeikinau.
- Nu, usio, ainam.- užmečiau poponiuką ir išsivedžiau žirgą.


Spoiler:

Grįžtame su zuikeliu. Nurengiu žirgą šalia gardo ir įleidžiu į gardą.
- Gerulis tu, tiek laiko nejotas tačiau visvieną išlieki pasaka Išsilydėė.. .- pagyriau zuikį, ir užmečiau jam poponėlį. Tuomet iš kišenės išsitraukiau skanuką ir padaviau jam:
- Štai , skanaus, mažylis. Plyziūkas .- tariau ir dar kiek pasiusiukinus mažajį išėjau, man dar du žirgai liko.
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Sponsored content





Big Drama (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Big Drama (USA)   Big Drama (USA) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Big Drama (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: