Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Argentum Midnight (sav. Gintarijus)

Go down 
AutoriusPranešimas
Gint.




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-08-20

Argentum Midnight (sav. Gintarijus) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Argentum Midnight (sav. Gintarijus)   Argentum Midnight (sav. Gintarijus) EmptyPen. 08 20, 2010 11:29 am



Argentum Midnight (sav. Gintarijus) Rkn9lu

Argentum Midnight

Žirgo tikras vardas: Argentum Midnight
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo atsivedimo data: 2002 metai.
Žirgo paskirtis: Konkūras iki 1.60 m

Begalinis atsidavimas ir meilė - trys žodžiai, apibūdinantys Argentum. Retkarčiais išlendantis eržiliškas charakteris nustelbiamas to meilumo, rodomo kiekvieną minutę, sekundę ar milijoninę jos dalį. Grakštus šuolis ir dailus aliūras - viskas, ko reikia norint turėti tobulą žirgą. Argentum tai turi, vadinasi, jis yra tobulas. Na, gal ir ne visada, bet bent jau didžiąją laiko dalį - juk kiekvienas retkarčiais pasiunta ir būna panašus į velniuką, o kai jis ir šiaip juodas... Žodžiu, dvi baltas kojas turintis eržiliukas yra daugelio raitelių svajonė, todėl nedvejodama jį pirkau vos gavusi pasiūlymą. Mane labiau sužavėjo ne jo pasiekimai varžybose, o meilios akytės ir linksmas žvengimas. Meilė iš pirmo žvilgsnio, kalbant abstrakčiai. Ir dabar - dabar jis mano, šis tobulai gražus sutvėrimas mano, ir aš net neabejoju, kad taps pačiu mano mylimiausiu ir be galo vertinamu - lygiai taip, kaip jau tapo La Perseval.(Parengė Chanzy.)

Svarbios datos:
Žirgas Chanzy priklauso nuo 2008.11.23
Žirgas priklauso man nuo 2010.06.16

Virtualūs laimėjimai:
Spoiler:


Argentum Midnight (sav. Gintarijus) 333izrb

Argentum Midnight (sav. Gintarijus) S620dt

Argentum Midnight (sav. Gintarijus) 1zqveph

Argentum Midnight (sav. Gintarijus) 307lqi9

Argentum Midnight (sav. Gintarijus) Xbby4y


Atgal į viršų Go down
Gint.




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-08-20

Argentum Midnight (sav. Gintarijus) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Argentum Midnight (sav. Gintarijus)   Argentum Midnight (sav. Gintarijus) EmptyAntr. 08 24, 2010 9:12 am

Beveik šiltą rytą, su Argentum gardiniu inventorium atlekiu prie jo gardo. - Sveiks, mažiuk Ahhhr.. ,- pasisveikinu su taip seniai bematytu juodžkiu. Susikabinu ivnentorių prie gardo ir išsitraukus šepečius, žengiu žirgo gardan. Duodu išsitraukus obuoliuką, pakedenu žirgo karčius ir kaipmat puolu valytis jo. Išvalius šepečiais, prašukuoju karčius ir iš uodegos išimu purvą. Išgremžiu kanopėles ir nusikabinus kantariuką, užmaunu jį. Uždedu apsaugas, prisegu pavaduką ir išeinam apsižvalgyti.

Grįžtam po trumpos treniruotės namo, atgal į gardą. Pagiriu žirgą ir numovus kantariuką, nuimu ir apsaugas. Pakšteliu žirgui į nosiuką ir duodu dar vieną obuoliuką.
- Čiau, anglini, varau jau Rožytęęę... ,- tariu ir nusišypsojus, pabėgu.
Atgal į viršų Go down
 
Argentum Midnight (sav. Gintarijus)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: