Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Deniro (NED)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Deniro (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Deniro (NED)   Deniro (NED) EmptyPen. 08 20, 2010 11:09 am

Deniro (NED) I38_zirgas11

Deniro.

Žirgo vardas: Deniro.
Žirgo veislė: Oldenburgas.
Žirgo amžius: 7 metai.
Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas.
Žirgo lytis: Eržilas.
Ūgis ties gogu: 168 cm.
Savinkė: Ice. (Su salygomis).

Deniro (NED) I38_zirgas

Apie Deniro Prašneka Leey.

Deniro - Jis yra karšto kraujo eržilas. Visada siekia būti pats pirmiausias, nenori nusileisti kitiems žirgams. Tiesa, jis dar ir didžiulis karštakošis. Per treniruotes, tai užsikabina, tai dar ką nors iškrečia. Jis nėra baikštus žirgas, tačiau kartais tik pavaidina baikštų ar tik kaprizai. Per varžybas jis visas kojas deda nepriekaištingai, tampa paklusnus ir darbštus. Deniro niekada nebūna šiurkštus su kumelėmis. Jis tikras džentelmenas ir visada su jomis labai gražiai elgiasi. Deniro niekad nesipuikuoja, nes puikiai žino ribas viskam, negriebia skanėstų iš rankų ir šiaip jis yra paklusnus ir labai geras eržilas. Tad mylėkim ir gerbkim.

Apie Deniro Aš.

Deniro- Tai Voverės akių, rūžavos apetitiškos nosies, ir nerialaus grožio savininkas. Ir drystu nesutikti su Leey kad jis nenoriai ima skanėstus, bet sutinku kad jis yra mandagus, jis skanėstų labai gražiai prašo. O dabar šiek tiek istorijos arba priešistorės.
Kai atkeliavau į estorilą, mane kabino tik du žirgai, ir tai buvo BMC Future ir jis tas apetitiškos nosies savinkas - Deniro.
Aišku, apie juos galėjau tik pasvajoti, na aišku kartais svajonės pildosi, ir visa tai tapo realybe, aš turiu geidžiamiausius manimi žirgus, ir dabar galiu juos pržiūrėti, rūpintis ir dalintis savo šiluma su jais. Taipogi ką galiu bepridurti apie deniro, iš mano pusės, man atrodo kad Deniro, tai labai mielo būdo padarėlis, ir ištiesų draugiškai elgiasi su kitais žirgais, na bent jau su BMC, žodžiu kadangi Deniro dar netaip gerai pažystu, bet galiu pasakyti tai geidžiamiausias žirgas iš visų.

Deniro (NED) I38_zirgas1

Deniro (NED) I38_zirgas2

Deniro (NED) I38_zirgas9

Deniro (NED) I38_zirgas10

Deniro (NED) I38_zirgas4

Deniro (NED) I38_zirgas7

Deniro (NED) I38_zirgas5

Deniro (NED) I38_zirgas6

Deniro (NED) I38_zirgas3

Deniro (NED) I38_zirgas8
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
 
Deniro (NED)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: