Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Wild Magnesia T (CHI)

Go down 
AutoriusPranešimas
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Wild Magnesia T (CHI)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Wild Magnesia T (CHI)    Wild Magnesia T (CHI)  EmptyPen. 10 08, 2010 5:29 pm

Wild Magnesia T (CHI)  091212dsc2777ss

WILD MAGNESIA T

ŽIRGO VEISLĖ: Anglų grynakraujė
ŽIRGO AMŽIUS: 4 metai.
ŽIRGO LYTIS: Kumelė
ŽIRGO PASKIRTIS: Lygiosios lenktynės
ŽIRGO SPALVA: Sarta
ŽIRGO ŽYMĖS: Žvaigždė.
ŽIRGO CHARAKTERIS: Ruošiama...

Wild Magnesia T (CHI)  091212dsc2861ss
Wild Magnesia T (CHI)  091212dsc2780ssWild Magnesia T (CHI)  091212dsc2783ss
Wild Magnesia T (CHI)  091212dsc2822ss
Wild Magnesia T (CHI)  091212dsc2824ss
Wild Magnesia T (CHI)  091212dsc2866ss


Paskutinį kartą redagavo Frosted., Sk. 10 10, 2010 3:05 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Wild Magnesia T (CHI)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wild Magnesia T (CHI)    Wild Magnesia T (CHI)  EmptyPen. 10 08, 2010 5:50 pm

Įslenku į arklides su dičke Wild. Ši drąsiai dideliais žingsniais žingsniavo prie manęs. Ėj aš net nespėju tokiu tavo tempu Meilėė seilėėė. Nusijuokiau. Jaučiausi lyg už didelės nesugriaunamos sienos kuri mane saugo. ; D Paglosčiau sartės kakliuką. Keli žirgiukai sugugeno, Magnesia sustojo ir sukarpė ausytėmis. Ech kokia aš nedraugišką, net su savaisias žirgiais tavęs nesupažindinau. Nusijuokiau ir privedžiau mažiukę prie Carolos. Wild atsargiai prikišo snukutį, abi kumelės draugiškai apsiuostė. Taip, taip būsit draugės. Paplojau per kaklą sartei. Supažindinau ir su kitais savo žirgiukais, kurie tai pat labai domėjosi mano nauja drauguže… Na štai pagaliau ir tavo gardas, su tavo vardu ir visą informacija. Budzi Budzi. Tikiuosi tau čia patiks. Mano chebrytė kiek mačiau tau patiko. Patenkinta paskui save įsivedžiau dičkę į gardą. Nu bet tu tai didelė. Keistą buvo žiūrėti į žirgą pakėlus galvą. ; D Nusijuokiau, atsegiau popono sagtis ir nutraukiau. Pakabinau prie gardo. Nuo kojų nuvyniojau binčikus, nuėmiau kantariuką ir uždėjau su kailiuku. Na gražuole apsiprask ir rytoj jau gal pabandysim pasitreniruoti. :} Padaviau kelias morkas. Žirgas patenkintas kramnojo. Paplojau per kaklą. – Iki maže : ** Ahhhr.. Išėjau iš gardo, susirinkau inventoriu ir patraukiau link balninės.
Atgal į viršų Go down
 
Wild Magnesia T (CHI)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: